cloud moczenie nocne cloud
ALARM WYBUDZENIOWY NOPPY

Alarm wybudzeniowy NOPPY produkowany w Irlandii jest prostym, niezwykle łatwym w obsłudze i jednocześnie najtańszym alarmem wybudzeniowym dostępnym na rynku, przeznaczonym dla dzieci powyżej 5 roku życia z problemem moczenia nocnego, u których w wyniku badań diagnostycznych wykluczono chorobę lub wadę układu moczowego.


Skuteczne leczenie moczenia nocnego przy użyciu alarmu Noppy może zająć w od kilku tygodni do kilku miesięcy. Cierpliwość jest kluczem do sukcesu, dlatego należy wspierać dziecko i pomóc w dobudzeniu podczas pierwszych dni terapii. Alarm Noppy uczy dziecko budzić się gdy poczuje, że pęcherz moczowy jest pełny. Wystarczy, że dziecko popuści kilka kropli moczu aby alarm zaczął dzwonić. Dzięki temu dziecko budzi się i idzie do toalety, by tam opróżnić pęcherz. Dzięki alarmowi Noppy Twoje dziecko nauczy się łączyć uczucie pełnego pęcherza z potrzebą obudzenia się i pójścia do toalety. Kolorowe nakładki na alarm w formie zwierzątek umilają proces leczenia i stanowią dodatkowy czynnik motywujący je pozytywnie.

Wraz z alarmem otrzymacie Państwo Kalendarz Sukcesów, w którym dziecko może zaznaczać efekt uzyskany danej nocy. Do kalendarza można dokupić za 10 zł zestaw kolorowych naklejek, które uatrkacyjnią dziecku proces leczenia.

OPIS URZĄDZENIA

Alarm wybudzeniowy Noppy składa się z dwu części: z czujnika wilgoci w formie klipsa zbudowanego z dwóch zatrzasków, który przypina się do własnej bielizny dziecka w miejscu, w którym spodziewane jest pojawienie się pierwszych kropli moczu oraz z alarmu w formie zegarka, który dziecko zakłada na dowolny prawy lub lewy nadgarstek. Kabelek łączący alarm z czujnikiem należy poprowadzić pod rękawem piżamki. Alarm Noppy jest niekwestionowanym HITem w klasie prostych i niedrogich alarmów wybudzeniowych - jest łatwy i wygodny w użytkowaniu, nie wymaga przerabiania bielizny, przyszywania uciążliwych kieszonek na sondę ani rzepów, czy kółeczek mocujących alarm do piżamki, jak ma to miejsce w przypadku innych stosunkowo niedrogich modeli alarmów wybudzeniowych.Najtańszy alarm wybudzeniowy dostępny na rynku!


----------------------------------------------------------------------

SPOSÓB UŻYTKOWANIA

Alarm wybudzeniowy Noppy zakłada się na dowolny nadgarstek prowadząc kabelek pod rękawem piżamki aż do majtek. Zatrzaski czujnika należy spiąć razem tak, by materiał bielizny (najlepiej zwykłych majtek bawełnianych) znalazł się pomiędzy zatrzaskami na wysokości ujścia cewki moczowej tam, gdzie spodziewamy się pojawienia się pierwszych kropli moczu. W chwili pojawienia się pierwszych kropli moczu rozlegnie się głośny sygnał dźwiękowy, który będzie rozbrzmiewał aż do momentu rozłączenia zatrzasków. Dziecko powinno obudzić się, wstać, udać się do toalety, wyłączyć alarm rozpinając zatrzask czujnika, i opróżnić pęcherz. Zatrzaski czujnika należy od czasu do czasu przepłukać wodą i osuszyć.

Takie regularne wybudzanie dziecka w chwili osiągnięcia przez pęcherz maksymalnej pojemności wytworzy odruch warunkowy trzymania moczu, a w dalszej kolejności nauczy dziecko świadomej kontroli nad funkcją pęcherza w nocy. Kiedy łóżeczko pozostanie suche przez kolejne 14 nocy, alarm nie będzie już potrzebny. Należy go wówczas stopniowo wycofać zakładając go co drugą, a potem co trzecią noc.

----------------------------------------------------------------------

PODSUMOWANIE:
bluebullet HIT w klasie niedrogich alarmów wybudzeniowych
bluebullet wygodny i prosty w użytkowaniu
bluebullet czujnik nie wymaga przyszywania kieszonek,ani przerabiania bielizny wystarczy przypiąć go jak zatrzask do własnej bielizny dziecka
bluebullet posiada możliwość regulacji poziomu głośności i jeden rodzaj sygnału
może być użytkowany w nocy tak często jak to jest konieczne (idealny dla dzieci które moczą się częściej niż dwa razy w ciągu jednej nocy)
bluebullet łatwy system wyłączania alarmu podczas nocy przez rozpięcie zatrzasków czujnika
bluebullet dziecko nie musi wcelować strumieniem moczu w czujnik, wystarczy zmoczyć obszar majtek, do których przypięty jest czujnik
bluebullet dla młodszych dzieci atrakcja w postaci trzech kolorowych nakładek na alarm dostępnych w zestawie: miś panda, motylek oraz biedronka, co znacznie umila proces leczenia
----------------------------------------------------------------------
DANE TECHNICZNE


Alarm Noppy, , to Wyrób Medyczny klasy I spełniający wymogi Dyrektywy 93/42/WE dla wyrobów medycznych przeznaczony do terapii monosymptomatycznego moczenia nocnego u dzieci i młodzieży przez okres 3 miesięcy zgodnie z Zaleceniami Polskiej Grupy Ekspertów Polskiego Towarzystwa Urologii Dziecięcej oraz Polskiego Towarzystwa Nefrologii Dziecięcej powołanej przez Ministra Zdrowia RP.

Wymiary: jak zegarek Waga: 15 gr, Zasilanie: wymienna bateria pastylkowa CR 1632 o mocy 3V, Długość kableka: 125 cm, Gwarancja: 6 miesięcy od daty zakupu

----------------------------------------------------------------------
Z myślą o komforcie naszych Klientów tak selekcjonujemy dostawców oraz modele alarmów wybudzeniowych, by każdy mógł znaleźć w naszej ofercie wysokiej jakości alarm przystosowany do potrzeb dziecka i możliwości finansowych rodziny.

Home

Moczenie nocne, Firma Uclin oferuje nowoczesne alarmy wybudzeniowe,dzięki którym Twoje dziecko poradzi sobie z problemem moczenia nocnego.