cloud moczenie nocne cloud
ALARM WYBUDZENIOWY MALEM


Malem

Jeśli Twoje dziecko śpi głębokim snem i zmoczywszy się nie czuje, że ma mokro i zimno, tylko śpi dalej - pomocny będzie alarm wybudzeniowy Malem , który poza głośnym sygnałem dźwiękowym, może budzić dziecko wibracją. W naszej ofercie dostępne są alarmy wybudzeniowe Malem z jednym dźwiękiem, z ośmioma, z wibracją , w bogatej kolorystyce obudowy. Dla chłopców jest wersja moro kamuflaż, zaś dla dziewczynek róże i fiolety. Po co męczyć się z moczeniem nocnym w nieskończoność? Stosując alarm można pozbyć się problemu w kilka tygodni.

Stosowanie alarmu wybudzeniowego zostało oznane za najskuteczniejszą metodę leczenia moczenia nocnego na świecie. Alarmy wybudzeniowe Malem od lat rekomendowane są przez brytyjskie ośrodki referencyjne NICE (National Institute for Health and Care Excellence) oraz ERIC (Education and Resources for Improving Childchood Continence) jako terapia pierwszego rzutu w leczeniu monosymptomatycznego moczenia nocnego.

Cierpliwość, wytrwałość i wsparcie Rodziców są kluczem do sukcesu. Wspierajcie Państwo dziecko i zachęcajcie do wysiłku w pokonywaniu moczenia nocnego. To zmotywuje je do dalszych sukcesów i przyspieszy proces leczenia moczenia nocnego. Wraz z alarmem otrzymacie Państwo Kalendarz Sukcesów, w którym dziecko może zaznaczać efekt uzyskany danej nocy. Do kalendarza można dokupić za 10 zł zestaw kolorowych naklejek, które umilą dziecku proces leczenia.

OPIS URZĄDZENIA


Kompaktowy alarm wybudzeniowy MALEM jest bardzo wygodny i prosty w obsłudze. Czujnik wilgoci Easy Clip w formie klipsa szczękowego przypinamy do zewnętrznej części majtek w miejscu, gdzie spodziewane jest pojawienie się pierwszych kropli moczu. Alarm przypina się do piżamki na wysokości obojczyka, prowadząc kablek łączący czujnik z alarmem pod piżamką. Pierwsze krople moczu uruchomią sygnał alarmu oraz wibrację, co w efekcie prowadzi do wybudzenia dziecka. Leczenie można uznać za zakończone, gdy dziecko nie zmoczy się ani razu przez kolejne 2 tygodnie.

Dzięki możliwości korzystania z trzech trybów pracy: dźwięk, dźwięk połączony z wibracją lub wibracja - alarm Malem obudzi każde dziecko. W ustawieniu samej wibracji alarm Malem może dyskretnie służyć dziecku z problemem moczenia dziennego.

----------------------------------------------------------------------
DOSTĘPNE MODELE ALARMU MALEM


Malem_gold MalemCamouflage

bluebullet Malem Ultimate 1 ZŁOTY, w którym na stałe aktywowana jest funkcja random (za każdym zmoczeniem majtek rozlegnie się inny spośród 8 dostępnych losowo wybrany sygnał dźwiękowy). Dzięki temu dziecko nie przyzwyczai się do jednego sygnału. W modelu tym można ustawić preferowane tryby pracy w zależności od potrzeb: dźwięk, dźwięk z wibracją lub wibracja bez dźwięku.

bluebullet Malem Ultimate 1S MORO-KAMUFLAŻ, to maxi wersja optymalnych możliwości wyboru zarówno preferowanego trybu pracy: dźwięk, dźwięk z wibracją, wibracja, jak również ustawienia preferowanego sygnału dźwiękowego spośród ośmiu dostępnych lub opcji random, czyli losowo uruchamianego rodzaju sygnału jednego z ośmiu. Dodatkowym atutem tego modelu jest modna obudowa moro-kamuflaż atrakcyjna zwłaszcza dla chłopców.
alarm_malem_purple alarm_malem_blue
bluebullet Malem Ultimate 1 PURPLE, to nieco tańszy alarm wybudzeniowy z jednym sygnałem dźwiękowym i funkcją wibracji, którą można ustawić w zależności od potrzeb aby dziecko było budzone przez: dźwięk, dźwięk z wibracją lub wibrację bez dźwięku. U dzieci z problemem moczenia nocnego i głębokiego snu wskazane jest stosowanie dwu bodźców: sygnału dźwiękowego oraz wibracji w początkowym okresie korzystania z alarmu wybudzeniowego.

bluebullet Malem Ultimate 1 BLUE, to tańszy alarm wybudzeniowy z jednym sygnałem dźwiękowym i funkcją wibracji, którą można ustawić w zależności od potrzeb aby dziecko było budzone przez: dźwięk, dźwięk z wibracją lub wibrację bez dźwięku. U dzieci z problemem moczenia nocnego i głębokiego snu wskazane jest stosowanie dwu bodźców: sygnału dźwiękowego oraz wibracji w początkowym okresie korzystania z alarmu wybudzeniowego.
----------------------------------------------------------------------

PODSUMOWANIE:

bluebullet solidny, głośny alarm możliwością ustawienia wibracji
bluebullet idealny dla mocnych śpiochów i dzieci, które ciężko jest dobudzić
bluebullet czujnik nie dotyka ciała dziecka i nie wymaga trafienia strumieniem moczu
bluebullet 8 rodzajów sygnałów dźwiękowych z możliwością wyboru preferowanego sygnału lub funkcji losowej
bluebullet możliwość wyboru trybów pracy : dźwięk, dźwięk z wibracją lub sama wibracja
bluebullet modna kolorystyka obudowy alarmu (złota lub kamuflaż-moro) motywuje dziecko
bluebullet system sygnalizacji świetlnej i dwustopniowy sposób wyłączania alarmu
bluebullet dowolny sposób mocowania alarmu do piżamki: bezpieczna agrafka z kapturkiem zabezpieczającym oraz plastikowy klips
bluebullet alarm ten może być używany przez dzieci z problemem moczenia dziennego, gdyż dziecko może schować alarm do kieszonki i mieć go przy sobie przez cały dzien, a funkcja wibracji umożliwia dyskretne informowanie dziecka o problemie nie wywołując zainteresowania innych osób wokół


----------------------------------------------------------------------

INNE OBSZARY ZASTOSOWANIA ALARMU:
Alarmy wybudzeniowe Malem są doskonałym rozwiązaniem dla osób przewlekle nietrzymających moczu. Elektroniczny czujnik moczu Easy Clip umieszczony w podkładzie higienicznym, pieluchomajtkach lub wkładce urologicznej "wyczuwa" pojawienie się pierwszych kropli moczu. Użytkownik przypina aparat sygnalizujący do ubrania lub chowa w kieszeni ubrania. Rozpoczęcie procesu mikcji i konieczność podjęcia czynności higienicznych są sygnalizowane dźwiękiem lub dyskretną wibracją, w zależności od tego czy użytkownik jest osobą leżšcą wymagajšcą stałej opieki ze strony osób trzecich, czy też osobą, która prowadzi aktywny tryb życia.

Zalecane modele alarmów, to Malem Ultimate 1 Blue, Malem Ultimate 1 Purple, Malem Ultimate 1 Gold 8, Malem Ultimate 1 Moro 8, Malem Ultimate MO3 PCT Green.

Dysponujemy również wielostanowiskowymi alarmami Malem przeznaczonymi do szpitali oraz domów opieki z centralką informacyjną obsługujšcą kilka sal z pacjentami. Zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

----------------------------------------------------------------------


DANE TECHNICZNE


Alarm Malem, to Wyrób Medyczny klasy I spełniający wymogi Dyrektywy 93/42/WE dla wyrobów medycznych przeznaczony do terapii monosymptomatycznego moczenia nocnego u dzieci i młodzieży przez okres 3 miesięcy zgodnie z Zaleceniami Polskiej Grupy Ekspertów Polskiego Towarzystwa Urologii Dziecięcej oraz Polskiego Towarzystwa Nefrologii Dziecięcej powołanej przez Ministra Zdrowia RP.

Wymiary: 5,3 cm x 5,0 cm x 1,7cm Waga: 53 gr, Zasilanie: 3 x baterie alkaiczne A76 po 1,5V każda Długość kabelka: 75 cm Gwarancja: 1 rok od daty zakupu na alarm oraz 6 miesięcy na czujnik Easy Clip

----------------------------------------------------------------------

Z myślą o komforcie naszych Klientów tak selekcjonujemy dostawców oraz modele alarmów wybudzeniowych, by każdy mógł znaleźć w naszej ofercie wysokiej jakości alarm przystosowany do potrzeb dziecka i możliwości finansowych rodziny.

Home

Moczenie nocne, Firma Uclin oferuje nowoczesne alarmy wybudzeniowe,dzięki którym Twoje dziecko poradzi sobie z problemem moczenia nocnego.