cloud sleep cloud
ALARM WYBUDZENIOWY CLIPPO

finger
clippo

Alarm CLIPPO jest małym kompaktowym alarmem, który łączy w sobie funkcje dźwiękowe z funkcją wibracji. Sprawdza się doskonale jako alarm wybudzeniowy dla dzieci z problemem moczenia nocnego, jak też dla dzieci z moczeniem dziennym. Jest tak mały, że można go schować w kieszonce ubrania i korzystając z funkcji wibracji być informowanym o konieczności odwiedzenia toalety w związku z rozpoczęciem procesu mikcji.Urządzenie posiada system regulacji poziomu głośnoności oraz 8 rodzajów sygnałów dźwiękowych, z których dziecko może wybrać jeden ulubiony,bądź skorzystać z opcji random, w której za każdym zmoczeniem majtek rozlegnie się inny sygnał dźwiękowy, dzięki czemu dziecko nie przywyknie do jednego dźwięku i łatwiej będzie się wybudzać. Dodatkowo, alarm wybudzeniowy Clippo oferuje trzy tryby pracy: sygnał dźwiękowy, dla dzieci potrzebujących silniejszej stymulacji do wybudzenia ze snu : dźwięk połączony z wibracją oraz dla osób, dla których dyskretny system informujący o konieczności wybudzenia i odwiedzenia toalety - sama wibracja.

v ----------------------------------------------------------------------

OPIS URZĄDZENIA

rodger

Alarm CLIPPO składa się z 2 elementów:

bluebullet Odbiornika pełniącego funkcję alarmu z możliwością regulacji poziomu głośności w zakresie 1-3 i wyboru rodzaju alarmu spośród 8 dostępnych sygnałów
bluebullet czujnika wilgoci w formie klipsa zaciskowego, który przypina się do własnej bielizny dziecka od zewnątrz


Alarm CLIPPO może być użyty z majtkami sensorycznymi Rodger, do których przypina się specjalny czujnik zatrzaskowy

Majteczki ROGER dostępne jako dodatkowa opcja w alarmie CLIPPO są wielokrotnego użytku, można je prać w pralce w temp. do 60 stopni razem z innymi ubraniami. Majteczki dobiera się odpowiednio do wzrostu dziecka. Dostępne są w następujących rozmiarach: 116cm (46-56cm), 128cm (48-60cm), 140cm (52-66cm), 152cm (58-70cm), 164cm (60-80cm), 176cm (64-87cm), 188cm (70-92cm) i większe w wersji dla dorosłych z problemem inkontynencji. Stosujšc alarm CLIPPO można też korzystać z własnej bielizny i czujnika w formie klipsa szczękowego.

Aby umilić proces leczenia dziecko otrzymuje wraz z alarmem kalendarz sukcesów Rodger ułatwiający śledzenie postępów w leczeniu moczenia nocnego wraz z naklejkami stanowiącymi nagrodę za każdą suchą noc. Pozytywna motywacja ułatwia proces leczenia moczenia nocnego i stymuluje dziecko do dalszych sukcesów. Kalendarz postępów można okazać lekarzowi prowadzącemu dziecko celem określenia dalszych działań w zakresie leczenia.----------------------------------------------------------------------


METODA DZIAŁANIA

rodger

W terapii moczenia nocnego alarm wybudzeniowy CLIPPO jest prosty i bardzo wygodny w użytkowaniu z punktu widzenia dziecka. Wibracja wspomagająca sygnał dźwiękowy uruchamiana rówolegle z sygnałem dźwiękowym w chwili pojawienia się pierwszych kropli moczu na majteczkach jest dodatkowym czynnikiem umożliwiającym wybudzenie dziecka podczas pierwszych dni leczenia. SPOSÓB DZIAŁANIA: Dziecko przypina do zewnętrznej strony bielizny czujnik wilgoci w formie klipsa szczękowego w miejscu, gdzie spodziewamy się pojawienia się pierwszych kropli moczu. Alarm przypina się klipsem magnetycznym do piżamki na wysokości obojczyka, prowadząc kablek łšczący czujnik z alarmem pod piżamką. W chwili pojawienia się moczu alarm głośnym sygnałem dźwiękowym wybudzi dziecko.

Alarm CLIPPO poprzez regularny trening uczy dziecko samokontroli nad oddawaniem moczu w nocy. Wystarczy od kilku do kilkunastu tygodni by Twoje dziecko zaczęło samodzielnie budzić się, aby opróżnić pęcherz w toalecie i spać w suchym łóżku bez konieczności oddawania moczu aż do rana.----------------------------------------------------------------------

ZALETY ALARMU CLIPPO

bluebullet idealny alarm dla dzieci zapadająch w głeboki sen, które trudno jest obudzić lub które nie reagują na sygnał dźwiękowy
bluebullet 3 tryby pracy alarmu do wyboru: dźwięk, wibracja lub dźwięk z wibracją
bluebulletwyposażony w dwustopniowy sposób wyłączania alarmu
bluebullet 3-stopniowa regulacja poziomu głośności umożliwiająca ustawienie alarmu w pobliżu z dala od ucha dziecka
bluebullet8 rodzajów sygnałów dźwiękowych do wyboru oraz możliwość ustawienia trybu random
bluebullet pełen komfort użytkowania i pewność dobudzenia dziecka
bluebullet alarm CLIPPO nadaje się dla dzieci z problemem moczenia dziennego

----------------------------------------------------------------------

GWARANCJA

Alarm CLIPPO, to Wyrób Medyczny klasy I spełniający wymogi Dyrektywy 93/42/WE dla wyrobów medycznych przeznaczony do terapii monosymptomatycznego moczenia nocnego u dzieci i młodzieży przez okres 3 miesięcy zgodnie z Zaleceniami Polskiej Grupy Ekspertów Polskiego Towarzystwa Urologii Dziecięcej oraz Polskiego Towarzystwa Nefrologii Dziecięcej powołanej przez Ministra Zdrowia RP.

Aparat CLIPPO posiada międzynarodowy certyfikat bezpieczeństwa CE, co oznacza iż spełnia surowe unijne wymogi bezpieczeństwa oraz certyfikat zgodności z Dyrektywą UE o wyrobach medycznych. Aparat jest objęty 12-miesięczną gwarancją, której bieg rozpoczyna w dniu sprzedaży. Gwarancja na majtki sensoryczne wynosi 6 miesięcy. W zestawie znajduje się komplet baterii oraz polska instrukcja obsługi.

----------------------------------------------------------------------

Z myślą o komforcie naszych Klientów tak selekcjonujemy dostawców oraz modele alarmów wybudzeniowych, by każdy mógł znaleźć w naszej ofercie wysokiej jakości alarm przystosowany do potrzeb dziecka i możliwości finansowych rodziny.

Home

Moczenie nocne, Firma Uclin oferuje nowoczesne alarmy wybudzeniowe,dzięki którym Twoje dziecko poradzi sobie z problemem moczenia nocnego.