cloud moczenie nocne cloud
ASORTYMENT DODATKOWY:


Kalendarz sukcesów
....

Kalendarz sukcesów wraz z naklejkami do śledzenia postępów w leczeniu moczenia nocnego przy użyciu alarmu wybudzeniowego. Kalendarz suceksów, to najnowsza oferta firmy UCLIN motywująca dziecko borykające sie problemem moczenia nocnego do wysiłku w pokonywaniu tego problemu przy pomocy alarmu wybudzeniowego. Kalendarz sukcesów dołączamy gratis do każdego alarmu wybudzeniowego. Dziecko może umieszczać w nim dowolne symbole własnoręcznie dla identyfikacji mokrych i suchych nocy, lub też może wklejac po każdej nocy w kalendarzu kolorowe naklejki w postaci sympatycznej uśmiechniętej buźki dla oznaczenia nocy suchych oraz wesołej kropelki dla oznaczenia nocy mokrych. Prowadzenie Kalendarza Sukcesów nie tylko stanowi fajną zabawę i motywację dla młodszych dzieci, jak też umożliwia Rodzicowi i Lekarzowi dokonanie oceny przebiegu postępów w terapii moczenia nocnego. W cenie 15 zł otrzymasz kalendarz oraz zestaw naklejek

.... .... Cena VAT: 10 zł
.... .... ....
.... .... ....
Podkłady nieprzemakalne frotte.
....

Nieprzemakalny podkład wielokrotnego użycia, który można prać w pralce w temp. do 60 stopni C. Doskonale sprawdza się jako ochrona materaca dla dzieci i dorosłych. Nie powoduje alergii ani uczuleń. Posiada atest PZH oraz pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka. Dostęny jest w bogatej gamie kolorystycznej i wymiarowej.

....
Rozmiar: 70x140 cm .... Cena z VAT: 28,00 zł
Rozmiar: 90x140 cm .... Cena z VAT: 35,00 zł
Rozmiar: 90x200 cm .... Cena z VAT: 60,00 zł
Rozmiar: 110x140 cm .... Cena z VAT: 40,00 zł
Rozmiar: 140x200 cm .... Cena z VAT: 58,00 zł
.... .... ....
.... .... ....
.... .... Cena z VAT: 40 zł
.... .... ....
.... .... ....
Mata sensoryczna

Mata sensoryczna MALEM przeznaczona jest to terapii moczenia nocnego u dzieci i młodzieży. Może być również zastosowana u osób w podeszłym wieku lub przewlekle chorych do informowania o nietrzymaniu moczu. Matę MALEM można podłączyć do dowolnego alarmu wybudzeniowego marki Malem a następnie umieścić ją pod prześcieradłem. Pojawienie się moczu na prześcieradle zostanie zasygnalizowane sygnałem dźwiękowym lub wibracją w zależności od preferencji i typu alarmu Malem.

.... .... Cena z VAT: 125 zł
.... .... ....
.... .... ....
czujnik Malem Easy Clip

Czujnik Easy Clip, to czujnik szczękowy do dowolnego modelu alarmu Malem. Czujnik przypina się po zewnętrznej stronie własnej bielizny dziecka przyszczypując materiał. Czujnik znajduje się w wysposażeniu alarmu Malem, ale można dokupić sobie zapasowy na wypadek zgubienia lub zniszczenia. Nowy czujnik jest dobrym rozwiązaniem dla osób korzystających z używanego alarmu.

.... .... Cena z VAT: 82 zł
.... .... ....
.... .... ....
czujnik Malem Standard Clip

Czujnik Standard Sensor, to czujnik który przeznaczony jest do zastosowania w podpasce, pieluchomajtkach lub kieszonce przyszywanej do zewnętrznej strony bielizny dziecka. Czujnik pasuje do każdego modelu alarmu Malem. Ten typ czujnika dostępny jest w ramach opcji zamiany, bowiem oferowane przez nas alarmy Malem wyposażone sš w czujnik szczękowy Easy Clip. Nowy czujnik jest dobrym rozwiązaniem dla osób korzystajšcych z używanego alarmu.

.... .... Cena z VAT: 68 zł
.... .... ....
.... .... ....
.... .... ....
.... .... ....
Kalendarz sukcesów

Kalendarz sukcesów jest standardowo dołączony do każdego alarmu firmy Rodger, tj. Rodger BAS oraz CLIPPO, ale można dokupić dodatkowy, gdyż jest to wspaniała forma śledzenia postępów leczenia z zastosowaniem alarmu wybudzeniowego oraz zachęty dla dziecka do kontynuacji leczenia. Wraz z kalendarzem otrzymasz komplet naklejek do nagradzania sukcesów w pokonywaniu moczenia nocnego.

.... .... Cena z VAT: 35 zł
.... .... ....
.... .... ....
Poduszka wibracyjna
Poduszka wibracyjna Vibes współpracuje z alarmem RODGER. Jest przeznaczona dla dzieci, które z powodu głębokiego snu nie budzą się na sygnał dźwiękowy alarmu. Włożona do poszewki poduszki lub jaśka zapewnia dodatkowy bodziec w postaci drgań uruchamiający się w chwili zmoczenia majteczek, który pojawia się równolegle z sygnałem dźwiękowym alarmu. Poduszka wibracyjna zalecana jest również dzieciom z wadami słuchu.
.... .... Cena z VAT: 200 zł
.... .... ....
.... .... ....
Zegarek wibracyjny

Zegarek wibracyjny VIBRA Lite3, to specjalny zegarek dla dzieci moczących się lub zapominających o odwiedzaniu toalety w ciągu dnia. Zegarek ten można zaprogramować tak, by do 6 razy dzienne w dyskretny sposób przypominał dziecku o konieczności udania się do toalety. Do wyboru dziecka są dwa rodzaje alarmów: dźwiękowy lub wibracyjny. Taki dyskretny przypominacz doskonale sprawdza się, gdy dziecko jest w szkole lub na innych ciekawych zajęciach. Zegarek ten wyposażony jest też w inne funkcje typowe dla zegarka: wskazywanie czasu, stopper lub podświetlanie tarczy. Zegarek dostępny jest w dwu kolorach: białym lub niebieskim.

.... .... Cena z VAT: 280 zł
.... .... ....
.... .... ....

Zegarek wibracyjny Malem, ułatwi życie dziecku z problemem moczenia dziennego, gdyż dzięki możliwości ustawienia 12 niezależnych czasowo alarmów dźwiękowych lub wibracyjnych przypomni dziecku o konieczności odwiedzenia toalety podczas zajęć szkolnych. Zegarek ten wyposażony jest też w inne funkcje typowe dla zegarka: wskazywanie czasu, stopper lub podświetlanie tarczy. Zegarek dostępny jest w 4 kolorach: biało-błękitnym, różowym lub niebiesko-granatowym, czarno-szarym.

.... .... Cena z VAT: 269 zł
.... .... ....
.... .... ....
Pieluchomajtki Dry-Nites
....

Specjalistyczne i niezwykle dyskretne pieluchomajtki Huggies Dry Nites dostępne w wersji osobnej dla chłopców i dziewczynek w dwu wersjach wagowo-wiekowych: wieku 4 - 7 lat (17-30 kg) oraz 8-15 lat (27-57 kg). Swym wyglądem przypominają zwykłą bieliznę, gwarantując dziecku pełną dyskrecję przy efektywnym odprowadzeniu i zatrzymaniu wilgoci. Ich zaletą są elastyczne boki, które ułatwiają zakładanie i zdejmowanie. Cienki, superchłonny materiał, specjalny system ochrony przed wyciekaniem i zewnętrzna warstwa nieprzepuszczająca wilgoci zapewniają najlepsze zabezpieczenie przed przeciekaniem. Dzięki elastycznym wstawkom superchłonne majteczki DryNites idealnie się dopasowują, zapewniając dziecku wygodny i suchy sen. Dry-Nites są idealne dla dzieci nocujących poza domem, są dyskretne i przypominają bieliznę, co sprawia, że dzieci mogą poczuć się pewniej w czasie snu, zwłaszcza, gdy śpią poza domem lub zostają na noc u znajomych.

.... .... Cena VAT: 35 zł
Happy Pee

Happy Pee, to zabawna i poręczna przenośna mini toaleta na mocz dla dzieci. Można zawsze mieć ją przy sobie, a w razie potrzeby skorzystać, gdy odwiedzenie toalety jest niemożliwe. Happy Pee ma pojemność 350 ml i rozciąga się w wyniku napełnienia. Jest higieniczna i szczelnie zamykana kapturkiem w postaci żabki, gwarantującym, iż zawartość nie wyleje się na zewnątrz. Produkt posiada międzynarodowy patent, certyfikat CE oraz ISO. Happy Pee przeznaczona jest dla dzieci,które chwilowo nie mogą skorzystać z toalety, dla dzieci i młodzieży w szpitalach jako alternatywa dla korzystania z niehigienicznych kaczek, czy toalet, dla dzieci na wózkach inwalidzkich a także dla dzieci, które przechodzą trening czystości i uczą się żyć bez pieluchy - siusianie może być zabawą, gdyż można liczyć ile rowków pojemniczka udało się wypełnić. Przenośna toaleta Happy Pee wielokrotnego użytku, to produkt dla Eco Rodziców i Eco Dzieci.

.... .... ....
.... .... ....
Stożki Aquaflex

Aquaflex, to potwierdzony klinicznie system do ćwiczeń mięśni dna miednicy (mięśni Kegla), składający się ze stożków dopochwowych z ciężarkami przeznaczony dla kobiet, które: cierpią na wysiłkowe nietrzymanie moczu, cierpią na parcia naglące związane z pęcherzem nadreaktywnym, chcą uniknąć ryzyka osłabienia mięśni miednicy i poprawić jakość współżycia, planują przygotować mięśnie dna miednicy do ciąży lub chcą szybko powrócić do formy po porodzie.

.... .... Cena z VAT: 169 zł
.... .... ....
.... .... ....
Bateria CR 1632
Bateria CR 1632 (3 V) marki Energizer do alarmu Noppy.
.... .... Cena z VAT: 6 zł
Bateria CR 2354
Bateria CR 2354 (3 V) marki Panasonic do stacji bazowej alarmu ECLIPSE.
.... .... Cena z VAT: 10 zł
Bateria LR 23A
Bateria LR 23A (12 V) marki GP do nadajnika alarmu Rodger.
.... .... Cena z VAT: 5 zł
----------------------------------------------------------------------

Home

Moczenie nocne, Firma Uclin oferuje nowoczesne alarmy wybudzeniowe,dzięki którym Twoje dziecko poradzi sobie z problemem moczenia nocnego.